Základní škola Růžďka

Učitelé

Mgr. Jaroslav Černotík

ředitel školy

Vystudoval učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů na Přírodovědecké fakultě UP v Olomouci, aprobaci M-Dg. Po studiích působil půl roku na ZŠ Horní Lideč, dva roky na ZŠ Luh Vsetín a od roku 1995 učí na ZŠ Růžďka. Současně působí ve funkci výchovného poradce.

Mgr. Martina Havlenová

učitelka I. stupně

Paní učitelka se narodila v Bílovci. V roce 2001 ukončila studium Pedagogické fakulty Ostravské univerzity obor učitelství I. stupně, specializaci anglický jazyk. Po studiu učila na základní škole v Ostravě a ve Valašském Meziříčí. Na ZŠ Růžďka začala vyučovat od roku 2005. Od srpna 2011 se vrátila po mateřské dovolené.

Mgr. Jana Rozmošová

učitelka I. stupně

Po absolvování Gymnázia ve Valašském Meziříčí a Střední pedagogické školy v Havířově pracovala paní učitelka ve školní družině jako vychovatelka. Nyní působí jako učitelka na 1. stupni. V roce 2007 dokončila studium PdF UP v Olomouci.

Mgr. Marie Schwarzová

učitelka I. stupně

Paní učitelka pochází ze Znojma. V roce 2007 ukončila studium na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích obor učitelství I. stupně. V roce 2009 dokončila rozšiřující studium výtvarné výchovy pro II. stupeň. Ráda cestuje a navštěvuje památky, cvičí jógu a čte. Od září 2009 vyučuje na I. stupni naší základní školy.

Mgr. Monika Širočková

učitelka I. stupně

Paní učitelka studovala učitelství 1. stupně na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Studium ukončila v roce 1990. Poté pracovala jako učitelka na Základních školách v Rokytnici a na Sychrově ve Vsetíně a na ZŠ Vyhlídce a ZŠ Masarykově ve Valašském Meziříčí. Od roku 2006 působí na naší škole.

Milena Vítková

učitelka I. stupně

Vystudovala PF OU v Ostravě, aprobace I. stupeň. Od roku 2010 učí na naší základní škole. Zaměřuje se na činnostní učení.

Mgr. Dagmar Kucharčíková

učitelka II. stupně

Po absolvování Fakulty tělesné výchovy a sportu UK v Praze (aprobace tělesná výchova-branná výchova) pracovala paní učitelka na SOU PSO v Praze a od roku 1988 na SOUS a SOUP ve Valašském Meziříčí, přičemž dokončila rozšiřující studium na PdF UP v Olomouci - obor český jazyk. Mezi její záliby patří mimo jiné volejbal, plavání, potápění, míčové hry. Na škole působí ve funkci školního metodika prevence.

Mgr. Miloslav Šůstek

učitel II. stupně

Vystudoval na PF Masarykově univerzity v Brně učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů, kombinaci chemie - základy techniky. Později ještě vystudoval třetí aprobaci Geografie. Od roku 2015 učí na naší základní škole především chemii, zeměpis, pracovní výchovu.

ing. Lenka Vidašičová

Ing. Lenka Vidašičová
učitelka II. stupně

Po ukončení vsetínského gymnázia vystudovala zootechniku na Vysoké škole zemědělské v Nitře. Po devítiměsíční studijní stáži v USA a složení státní zkoušky z angličtiny působila jako učitelka na ZŠ v Trenčíně a od roku 1999 učí na naší škole. Vyučuje anglický jazyk. Věnuje se projektům s environmentálním zaměřením.

Jana Adamcová

vychovatelka školní družiny

Po absolvování SOŠ při OA ve Valašském Meziříčí (sociální obor) byla paní učitelka na stáži jako vychovatelka v ZŠ Luh. Poté, co ukončila odbornou stáž, pracovala v MŠ Pozděchov, pak v Naději - denním stacionáři pro děti s kombinovanými vadami. V roce 2008 dokončila studium pedagogiky. Od roku 2004 působí jako vychovatelka ve školní družině.

Milena Dančáková

vychovatelka školní družiny

Na Gymnáziu ve Vsetíně maturovala v roce 1986. Od roku 1996 působí ve školní družině jako vychovatelka. V roce 2008 dokončila studium pedagogiky.

dnes, neděle 24. 10. 2021
polojasno 11 °C 3 °C